Logo-SDH-Bordovice

27.6. - letní večer se skupinou Meteor

22.8. - letní večer se skupinou Arriön

Zábavy v Dobečkovém Hájku - rok 2008

Letos budou opět dva letní večery:

- první letní večer bude v sobotu 28. června se skupinou Sága

- druhý letní večer bude v sobotu 23. srpna se skupinou Arriön.

Zábavy v Dobečkovém Hájku - rok 2007

V letošním roce se budou konat dva letní večery. Změní se nám pouze termíny - "obsazení" zůstává stejné.

První zábava je s kapelou METEOR - 30.6.2007.

Druhá a závěrečná zábava se koná 18.8.2007 a hrát bude skupina Arriön.

Srdečně zveme všechny pravidelné návštěvníky a rádi uvítáme také nové tváře.

Zábavy v Dobečkovém Hájku - rok 2006

Pro letošní rok plánujeme uspořádat dva letní večery. Snad nám bude přát více počasí, než tomu bylo vloni.

První akce je hned na úvod prázdnin - v sobotu 1. července - hraje kapela Meteor.

Po loňském úspěchu opět přijala naše pozvání kapela Arriön. Letní večer s touto skupinou se bude konat opět v sobotu  a to 19. srpna.

Na obě akce Vás srdečně zveme a věříme, že nám zachováte přízeň i v tomto roce. My Vám za to můžeme slíbit opět krásné prostředí, výbornou hudbu,  chutné občerstvení a možná i něco navíc .......

Zábavy v Dobečkovém Hájku - rok 2005

V letošním roce jsme pořádali dva ze tří plánovaných Letních večerů, známých u nás jako "Zábavy v hájku".

První z nich se skupinou Sága jsme bohužel museli zrušit. Po předchozích deštích byla půda silně podmáčená a místo tance by se spíše jednalo o zápasy v bahně.

Druhá akce - Letní večer se skupinou Ariönn, která se konala 30. července, se naopak vyvedla nejlépe jak mohla. Horké počasí "vytáhlo" do areálu za hasičskou zbrojnicí asi rekordní počet návštěvníků a to dokonce takový, že už v deset hodin nám došly vstupenky na čísle 300! Tyto davy lidí také spotřebovaly u nás rekordní množství piva - 11 sudů! Konkrétně s čepováním piva jsme ale měli technické problémy, které se nám nedařilo hned vyřešit. V důsledku toho se nám před výčepem vytvořily dlouhé fronty, za což se dodatečně omlouváme. Ale jinak se jednalo o velmi povedenou akci, ze které máme také několik fotografií.

Letos poslední kapelou, která zahrála našim posluchačům byla "naše" tradiční - Meteor. Na tuto hudbu se přišlo bavit asi 250 návštěvníků.

Pro letošní rok je tedy sezóna letních večerů za námi, ale na rok příští se už nyní určitě všichni těšíme a Vás - návštěvníky srdečně zveme!

[CNW:Counter]